Pod polską choinką to kosmetyki i książki znajdują się niezmiennie na szczycie listy oczekiwanych prezentów. Bez względu na płeć czy wiek, uwielbiamy je dostawać.

Wybór kosmetyków wcale nie jest jednak łatwy. Na co więc postawić, szukając podarunku?Wybierając zestawy świąteczne tołpa stawiasz na sprawdzoną markę, kosmetyki na bazie naturalnych składników aktywnych, bez alergenów, sztucznych barwników, silikonów, SLS-u, PEG-ów. Kosmetyki tołpa zawierają unikatowy multiroślinny torf tołpa®, który wzmacnia odporność skóry, ma działanie antyoksydacyjne, regenerujące, ochronne i nawilżające.

W tym roku marka tołpa przygotowała kilka pięknych zestawów kosmetyków. Jeśli pragniemy obdarować osobę, którana pierwszym miejscu stawia skuteczną pielęgnację i ma skórę wrażliwą – dobrym pomysłem będą zestawy świąteczne z dermokosmetykami do pielęgnacji twarzy i ciała, hipoalergiczne, przyjazne dla skóry wrażliwej. Dermokosmetyki tołpa, dzięki starannie dobranym do potrzeb danej skóry naturalnym składnikom aktywnym w wysokich stężeniach, pomogą w uzyskaniu widocznych efektów pielęgnacji. Dermokosmetyki mają komfortowe formuły, zapewniające przyjemność stosowania i dopasowane konsystencje do rodzajuskóry. Dla skóry normalnej i suchej: wersja BOGATA, dla normalnej i mieszanej: LEKKA. Skuteczność ich działania jest potwierdzona w badaniach aparaturowych.

Wśród dermokosmetyków znajdzieszsame bestsellery, np. peeling 3 enzymy z linii sebio czy żel domycia twarzy i oczu z linii physio. Jeśli ktoś z Twoich bliskich potrzebuje zastrzyku energii i orzeźwienia w nadchodzącym nowym roku, wybierz zestaw świąteczny tołpa green z kosmetykami roślinnymi. Rośliny zostały starannie wyselekcjonowane i połączone w taki sposób, by się wzajemnie uzupełniały oraz wzmacniały swoje działanie. W linii tołpa green znajdziesz nawilżający krem-sorbet zawierający torf tołpa®, ekstrakt z owoców limonki, ekstrakt z owoców borówki, a także wygładzający żel-peeling do mycia twarzy i łagodny płynmicelarny-tonik. Uwaga: jego zawartość sprawia radość i wywołuje uśmiech.

Marka tołpa pamięta o panach i w okresie świątecznym proponuje zestawy dermokosmetyków dla mężczyzn, które zarówno łagodzą podrażnienia, nawilżają jak i służą do pielęgnacji twarzy np. z zarostemi brodą. Wśród nich m.in. balsam-żel dotwarzy z zarostem i brodą, oraz krem do brody, które pozostawiają zarost elastyczny i miękki.

Kosmetyki tołpa są przebadane dermatologicznie w Klinice Dermatologii,Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Zgodnie z filozofią marki tołpa – to jak się czujemy każdego dnia, wpływa na całe nasze życie, a suma małych rzeczy daje duży efekt. Już dziś wybierz prezenty świąteczne dlanajbliższych https://tolpa.pl/pomysl-na-prezent

Zestawy świąteczne dostępne są na https://tolpa.pl, w drogeriach Hebe i Superpharm w cenie 40-60 zł.

Kosmetyki Tołpa nie zawierają:

  • sztucznych barwników
  • PEG-ów
  • SLS-u
  • silikonów
  • oleju parafinowego
  • parabenów i donorów formaldehydu

Szczegółowe informacje znajdują się na opakowaniach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ