Rzadko kiedy decyduję się na zakup luksusowych kosmetyków – sięgam po nie tylko wtedy, kiedy mam pewność, że rzeczywiście są lepsze od kosmetyków marek z niższych półek. Tę pewność dają mi zazwyczaj wykorzystane przeze mnie próbki lub opinie innych osób. Maskara Yves Saint Laurent jest właśnie jednym z takich produktów. I choć jak dla mnie 160 zł za codzienny tusz do rzęs to zdecydowanie za drogo, to uważam, że YSL to jedna z najlepszych maskar na rynku i raz na jakiś czas warto w nią zainwestować.

YSL – tusz za 160 zł. Czy to nie przesada?

Przesada i to na tyle gruba, że ciężko mi sobie na ten moment wyobrazić, abym poszła do Douglasa albo Sephory i kupiła ten jeden produkt ze świadomością, że w tej cenie mogę mieć kilka naprawdę dobrych kosmetyków. Dlatego też, jako prawdziwa łowczyni promocji, na zakup tuszu Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils, pozwalam sobie tylko wtedy, gdy jest w mega promocji. A jak do tej pory znalazłam taką jedynie w sprzedaży pokładowej linii lotniczych Enter Air – podczas lotu tusz YSL można kupić za 99 zł.

Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils – czy na pewno warto?

Wiem, to nadal bardzo duża cena, jak za produkt, który kończy się średnio co 2 miesiące. Ze względu na jego wysoką cenę, nie kupuję go do codziennego stosowania, ale kiedy mam przed sobą jakąś ważną okazję. Pierwszy raz miałam z nim do czynienia na własnym ślubie – o zakup tego kosmetyku poprosiłam swoją mamę, która przebywała na za granicą i miała szansę kupić go właśnie w tej niższej cenie.

Czy jednak naprawdę warto wydać na tę maskarę równowartość 10 lub 15 maskar od Eveline czy Golden Rose? Ja uważam, że mimo wszystko warto. Muszę przyznać, że żaden inny stosowany przeze mnie tusz do rzęs (a bo było ich naprawdę sporo!), nie przyniósł mi takiego efektu sztucznych rzęs, jak właśnie maskara Yves Saint Laurent. Kocham ten tusz za mega wydłużenie rzęs i nadanie im pełnej objętości – naprawdę czuję i widzę ten piękny wachlarz rzęs. Mimo dość gęstej konsystencji tusz nie skleja rzęs i bardzo fajnie się nim operuje. Jest wspaniały pod każdym względem!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ