Jaka jest idealna lektura na chłodne jesienne wieczory? Hedonistyczny erotyk, miłość po 60-tce, a może słodko-gorzkie opowiadania o codzienności z perspektywy trójki kobiet? Z przyjemnością polecamy aż 3 tytuły dla kobiet w każdym wieku.

#EraTindera

Jakub Przytarski

#Przeczytaj, jeśli myślisz, że o relacjach damsko-męskich w dobie internetu napisano już wszystko.

To nie jest kolejna cukierkowa historia miłosna. To brutalne rozliczenie hedonistycznego pokolenia instant, które gdzieś w odmętach wirtualnej rzeczywistości zagubiło sens nawiązywania trwałych relacji z drugim człowiekiem. Ona jest 23-letnią studentką, która próbuje zagoić rany po ostatnim nieudanym związku. On jest 28-letnim mężczyzną, który od lat jest zamknięty emocjonalnie dla nowo poznanych kobiet. Czy pod sztandarem tinderowej rozpusty i instagramowej atencji jest szansa na znalezienie wartościowej relacji, która nie będzie oparta wyłącznie na powierzchownych uczuciach, tak powszechnych w dobie portali randkowych? Odpowiedź nie jest tak banalna, jak myślisz…

Rodzaj literatury: Literatura erotyczna
Wydawca: Novae Res, 2019
Format: 130×210, skrzydełka
Wydanie: Pierwsze
Liczba stron: 434
ISBN: 978-83-8147-570-9

Zapiski z czekoladowego pamiętnika

Alina Sułkowska

Czasem słodkie, czasem gorzkie, ale zawsze krzepiące życiową mądrością…

Właśnie takie są „Zapiski z czekoladowego pamiętnika” Aliny Sułkowskiej. To 13 fascynujących historii pisanych z perspektywy matki, żony i kochanki, która zaprasza czytelnika do swojej codzienności, dzieląc się z nim wszystkimi jej smakami, a przede wszystkim tym jednym, najważniejszym – czekolady… To właśnie ona towarzyszy bohaterce w pokonywaniu kolejnych życiowych zakrętów, podejmowaniu trudnych decyzji i tworzeniu nowych planów na życie. Koi nerwy, wycisza złe emocje i sprawia, że wszystko staje się prostsze. A zatem… może skusisz się na kawałek?

 

Rodzaj literatury: Literatura obyczajowa
Wydawca: Novae Res, 2019
Format: 121×195, skrzydełka
Wydanie: Pierwsze
Liczba stron: 88
ISBN: 978-83-8147-562-4

Miłość w sanatorium, czyli dziennik kuracjuszki

Eleonora Dworak

Druga pierwsza miłość

Mdłe śniadania, nudne spacery, rozmowy o niczym i obciachowe potańcówki. Jeśli tak właśnie wyobrażacie sobie wyjazd do sanatorium, ta książka udowodni wam, w jak wielkim błędzie jesteście!

Zośka – energiczna sześćdziesięcioletnia malarka – wkrótce odkryje wszystkie uroki uzdrowiskowej codzienności. Pomogą jej w tym Konrad i Waldemar, którzy rywalizując o jej względy, ponownie obudzą w niej wiarę w siebie i w siłę kobiecości. Co wyniknie ze spędzonych wspólnie dni i wieczorów? Czy poznane przez Zośkę burzliwe losy pensjonariuszy zmienią coś w jej życiu? Jedno jest pewne – na miłość nigdy nie jest za późno!

Rodzaj literatury: Literatura kobieca
Wydawca: Novae Res, 2019
Format: 121×195
Wydanie: Pierwsze
Liczba stron: 312
ISBN: 978-83-8147-616-4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ