NEONAIL, czołowy producent produktów do stylizacji paznokci wprowadził do sprzedaży wiosenną kolekcję lakierów hybrydowych – Wild Sides Of You. Kolekcja to odpowiedź na trendy kolorystyczne na 2022 rok. NEONAIL przedstawia je w aranżacji 10 kolorów, od jasnych odcieni ziemi, poprzez soczyste kolory mango czy zieleni, aż po jasne pastelowe róże i fiolet. Dodatkiem do lakierów są nowe topy, które uzupełniają kolekcję: GOLD SAND w wersji z błyskiem ze złoto-czarnymi drobinkami oraz MATTE SAND w macie z czarnymi drobinkami. Topy wpisują się w modną w tym roku stylizację „nakrapianych paznokci”. Inspiracją dla kolekcji było afrykańskie safari, kolory zaprezentowane zostały w dzikiej aranżacji zwierzęcych wzorów i pejzaży prosto z sawanny.

Lakiery hybrydowe z kolekcji Wild Sides Of You gwarantują trwałość i połysk aż do 21 dni.

Lakiery z kolekcji Wild Sides Of You są w cenie 34,99 zł, ich pojemność to 7,2 g.  

    Inspirajce na stylizacje z użyciem kolorów z kolekcji Wild Sides Of You

W tym sezonie na naszych paznokciach królować będą dzikie aranżacje zwierzęcych wzorów i pejzaże prosto z sawanny, które spodobają się zwolenniczkom eksperymentów i zabawy. Najważniejsze trendy na wiosnę 2022 w stylizacji paznokci to: animal nails, czyli zwierzęcy print – paski, panterki czy cętki; swirl nails, czyli zakręcone paskiw formie tęczy kilku odcieni tej samej barwy lub kilku barw tej samej tonacji. Dobrze znany french manicure ewoluował przez ostatnie lata. Teraz stawiamy jednak nie na klasyczny biały odcień, a na różne ponadczasowe kolory oraz pastele. Colour french manicure to jeden z najgorętszych trendów tego roku. Hitem będą gem nails, czyli zdobienia w odcieniach pustyni przypominające kamienie, a także geode nail, które inspirowane się skalną masą wypełnioną przez minerały.

W ramach promocji nowej kolekcji planowane są działania w materiałach BTL oraz digital i social media. Produkty z tej kolekcji są dostępne na stronie internetowej marki www.neonail.pl, 193 wyspach handlowych marki w galeriach handlowych.

NEONAIL to jedna z wiodących międzynarodowych marek w kategorii stylizacji i pielęgnacji paznokci. Od 2006 roku konsekwentnie rozwija swoją działalność w Polsce i za granicą, odnosząc sukcesy na rynku kosmetycznym. Marka oferuje ponad 400 kolorów lakierów hybrydowych, klasycznych, z serii SIMPLE oraz akcesoria niezbędne do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Kolekcje lakierów NEONAIL są silnie osadzone w światowych trendach z dziedziny manicure.NEONAIL należy do firmy Cosmo Group, która posiada w swoim portfolio również inne marki kosmetyczne: MYLAQ i NEO MAKE UP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ