Znaleźć tani i naprawdę dobry rozświetlacz do twarzy, który będzie błyszczał na twarzy niczym kosmetyki z najwyższej półki, to nie lada wyzwanie. Ale taki produkt naprawdę istnieje i znajdziemy go na półce z kosmetykami w każdym Rossmannie. Zachwycają się nim nie tylko nasze redaktorki, ale też najlepsze wizażystki czy blogerki urodowe – można go kupić za mniej niż 10 zł, jest trwały i pozwala osiągnąć piękny efekt tafli. Co to za produkt? Poznajcie rozświetlacz marki Lovely!

Lovely Highlighter – dobry rozświetlacz do twarzy

Przy pomocy rozświetlacza Lovely możliwe jest uzyskanie efektu delikatnego rozświetlenia, które sprawi, że nasza twarz uzyska wypoczęty i świeży wygląd. Jednocześnie produkt ten pozwala na wyczarowanie efektu glow czy instagramowego efektu “mokrej skóry”. Rozświetlacz Lovely w kolorze Gold lub Silver to najczęściej stosowany przez blogerki czy wizażystów zamiennik dobrze znanego i znacznie droższego rozświetlacza Mary Lou Manizer.

Jaki jest rozświetlacz do twarzy Lovely?

Rozświetlacz do twarzy marki Lovely precyzyjnie i pięknie odbija światło, zaś po nałożeniu na strategiczne miejsca na twarzy (np. szczyt kości policzkowych)  czy ciele (np. obojczyki) pozwala uzyskać profesjonalny look niczym z pokazów mody światowych projektantów. Na uwagę zasługuje przede wszystkim jego doskonała pigmentacja oraz wysoka trwałość – produkt pozostaje z nami przez większość dnia, nie wymagając zbyt wielu poprawek.

Tani rozświetlacz Lovely – Gold czy Silver?

Ten kosmetyczny hit, jakim jest rozświetlacz Lovely, możemy znaleźć w wielu drogeriach internetowych, jeśli jednak potrzebujemy tego produktu natychmiast, wystarczy zajrzeć do najbliższego Rossmanna. Jego regularna cena to 9-10 zł, ale bardzo często można trafić na jego promocję. Produkt dostępny jest w dwóch kolorach: Gold, o ciepłym i złotym odcieniu, a także Silver, o chłodnej i srebrzystej poświacie. Kolor rozświetlacza warto dostosować przede wszystkim do tonacji swojej karnacji, jednak wiele blogerek poleca w szczególności wersję Gold, która według nich ma pasować niemal do wszystkich typów urody. My jednak zdecydowanie pozostajemy przy wersji srebrnej, która daje piękny blask i naszym zdaniem wygląda o wiele bardziej naturalnie.

Miałyście okazję przetestować ten produkt?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ