Elementami składowymi udanej imprezy jest dobre towarzystwo, muzyka, no i oczywiście jedzenie. Nie musimy jednak tracić całego dnia w kuchni, by wieczorem uraczyć naszych gości pysznym poczęstunkiem. Przedstawiamy kilka propozycji na szybkie przekąski na imprezę, które udało nam się znaleźć w internecie. Sprawdzą się nie tylko na Halloween, ale też sylwestra, urodziny czy każde inne przyjęcie. Sprawdźcie!

Szybka przekąska na ciepło

To zdecydowanie nasz faworyt wśród szybkich przekąsek na imprezę! Zajmuje naprawdę niewiele czasu, a dodatkowo „nadzienie” można konfigurować w zgodzie z własnymi preferencjami smakowymi, tworząc nawet kilka różnych przekąsek przy pomocy jednego ciasta francuskiego. Przepis pochodzi z vloga Kulinarne przygody.

Szybkie przekąski na zimno

Z szybkich przekąsek na zimno polecamy te w użyciu gotowej tortilli. Nasze ulubione połączenie to tortilla z sałatą lodową, szynką, pomidorem i majonezem, ale opcji jest nieskończenie wiele. Poniżej kilka pysznych propozycji od Nat Ura.

Szybkie przekąski na imprezę dla gości

Potrzebujecie więcej inspiracji szybkich przystawek na imprezę? Naszą redakcję ujęły w szczególności propozycje od ugotowani.tv oraz Swojskie jedzonko, ale wierzcie nam – internet jest pełen doskonałych pomysłów na poczęstunek dla gości. Zatem częstujcie się!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ