Jak odnaleźć w sobie empatię i zrozumienie dla innych? Poznaj zupełnie różne, niezwykłe historie w zbiorzeopowiadań Relacje jakby trochę prawdziwe i przekonaj się, że świat wcale nie jest oczywisty. Literacki debiutKatarzyny Boyen już wkrótce będzie miał swoją premierę.

Ostatnie dwa lata dużo zmieniły w naszym życiu. Każdy z nas musiał wyznaczyć priorytety, zadbać o siebie i swoich bliskich. To dobry moment, aby zastanowić się, jak wyglądają
nasze relacje z drugim człowiekiem. Relacje jakby trochę prawdziwe to zbiór krótkich opowiadań, które starają się uchwycić życie w tych ulotnych momentach, kiedy konfrontujemy się z prawdą o sobie. Ojciec i syn, tak podobni, a jednak na najważniejsze pytanie odpowiadają zupełnie inaczej. Małżeństwo, które zmaga się z niewygodną tajemnicą. Pragnący uciec od samotności ludzie, dryfujący pomiędzy aktorstwem a bolesną rzeczywistością. Świat, o którym opowiada autorka, nie jest tak jednowymiarowy, jakim dla własnej wygody chcielibyśmy go widzieć…

Nadzieja zaczęła z nim żyć. Ona też go potrzebowała. Uzupełniali się. Bez niego jej życie było niespełnione, w pojedynkę nie realizowała się w całości. Żyła jakby połową swoich możliwości. Poczucie niepełności żywota. Błąkała się dniami i nocami, aby znaleźć to, czego jej brakowało. A brakowało jej jego – tego, który dostrzegł dzięki niej światełko w tunelu. Akurat to było jej potrzebne do pełni życia.

A Tobie co jest najbardziej potrzebne, by żyć pełnią życia?

O Autorce:

Katarzyna Boyen – debiutująca pisarka. Adwokat. Mieszka z mężem i synami w Warszawie. Prowadzi blog pisarski: www.katarzynaboyen.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ