Złożony z czterech etapów program wyszczuplający Caudalie to idealny sposób na ujędrnienie i napięcie skóry. To niepowtarzalna chwila relaksu i możliwość przeżycia w domu przyjemności, która daje zabieg Vinothérapie.

  1. Peeling, 2 razy w tygodniu

Peeling Crushed Cabernet to firmowy produkt Spa Vinothérapie Caudalie. Zawarte w nim pestki winogron i   sześć drenujących olejków eterycznych nadają skórze gładkość, miękkość i jedwabistość, a zarazem przygotowują ją do nałożenia produktu wyszczuplającego. Cena: 100,80 PLN (150g)

  1. Ujędrnianie raz dziennie

Liftingująco-ujędrniający balsam do ciała Vinosculpt to wyszczuplający, naturalny produkt Caudalie. Wzbogacony o ujędrniające ekstrakty z irysa oraz polifenole z pestek winogron o właściwościach przeciwutleniających. Ujędrnia on cztery wymagające kuracji strefy ciała. Aby skutecznie ujędrnić skórę, balsam należy stosować rano. Cena: 114,20 PLN (250 ml)

  1. Napinanie raz dziennie

Ten suchy olejek napina skórę i nadaje jej piękny wygląd. Jest to wyszczuplający koncentrat, który przywraca sylwetce  piękny kształt i zmniejsza widoczność skórki pomarańczowej, dzięki pobudzeniu drenażu. Produkt stosuje się na wilgotną skórę, masując wybrane miejsca okrężnymi ruchami z dołu do góry. Cena: 107,50 PLN (75ml)

4.  Drenaż, 3 saszetki dziennie

Oferowane tylko przez Spa Vinothérapie drenujące herbatki ziołowe bio, z certyfi katem Ecocert poprawiają usuwanie z organizmu wody i toksyn, pomagając w ten sposób w wyszczuplaniu. Cena: 40,30 PLN (30g)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ