Odpowiedz sobie na poniższe pytania:

A teraz poznaj najnowszą koreańską markę Alice KoCo, która oferuje coś, czego nie udało się dotąd żadnej innej marce: innowacyjność, świeżość i najwyższą jakość produktów odpowiadających na potrzeby niemal każdej skóry.

Kosmetyki pielęgnacyjne Alice KoCo zostały zamknięte w poręcznych i niezobowiązujących opakowaniach – do zastosowania w każdej sytuacji i w każdym miejscu. Innowacyjność w kwestii opakowania ma na celu minimalizację kosztów jego produkcji, przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższej jakości produktu. Dzięki temu do naszych rąk trafia zawsze świeży produkt, który zajmuje niewiele miejsca w torebce lub kosmetyczce i reprezentuje wysoką jakość za niezwykle przystępną cenę.

Rysunek autorstwa Gemmy Correll, pochodzi z książki „Sekrety Urody Koreanek”

Alice KoCo umożliwia nam stosowanie podstawowych kroków słynnej na całym świecie pielęgnacji koreańskiej. Kto jak to, ale Koreańczycy na pielęgnacji, w szczególności przeciwstarzeniowej, znają się lepiej niż ktokolwiek inny!

To idealny wybór dla każdego, kto szuka kosmetyków wysokojakościowych, praktycznych, wygodnych, świeżych i w przystępnej cenie!

Poznaj wszystkie produkty Alice KoCo dostępne w perfumeriach Douglas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ