Firma Pako Lorente, producent najwyższej jakości odzieży dla mężczyzn, jest partnerem polsko-hollywoodzkiej produkcji „Dolina Bogów”, która zakwalifikowana została do głównego konkursu na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i walczy o nagrodę Złotego Lwa. Poza tym stylizacje marki królowały na czerwonym dywanie. 

W filmie „Dolina Bogów”, którego oficjalną premierę zapowiedziano na początek przyszłego roku,  w garniturach i koszulach Pako Lorente zobaczyć będzie można m.in. Johna Malkovicha i Josha Harnetta. Marka zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości odzieży docenianej przez współczesnych mężczyzn, została zaproszona do współpracy przy filmie z uwagi na jakość i dbałość o najmniejszy detal.

Walory marki dostrzegają też gwiazdy polskiego kina. Borys Szyc, który na 44.FPFF w Gdyni promuje aż trzy filmy ze swoim udziałem, na większość wydarzeń organizowanych w ramach festiwalu, wybrał zestawy od Pako Lorente. Prezentował się bardzo dostojnie podczas gali otwarcia, na premierze filmu „Dolina Bogów”, podczas imprezy TVN oraz na oficjalnym pokazie filmu „Piłsudski”, w którym zagrał rolę tytułowego bohatera. Aleksandar Milicevic, grający rolę wysoko postawionego oficera SS w filmie „Czarny Mercedes” zaprezentował się w  stylizacjach marki na czerwonym dywanie aż dwa razy. Podobnie Philippe Tłokiński, który przyleciał do Gdyni ze Szwecji promować film Władysława Pasikowskiego „Kurier”, w którym wcielił się w postać Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

W stylizacjach Pako Lorente można było zobaczyć również Rafała Zawieruchę, którego oglądać można wciąż w kinach w najnowszej produkcji Quentina Tarantino. Większość wybranych przez aktorów outfitów dopełniały buty z najnowszej kolekcji marki Kazar, która również jest partnerem filmu „Dolina Bogów”.

scena z: Borys Szyc, Justyna Jeger-Nagłowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
scena z: Bérénice Marlohe, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
scena z: Philippe Tłokiński, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
fot. AKPA
fot. AKPA
fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Aleksandar Milićević, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Aleksandar Milićević, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Borys Szyc, Justyna Jeger-Nagłowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Rafał Zawierucha, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ