O nas

Nie mogłoby być inaczej – portal Kobieta Zrozumie tworzy zespół samych kobiet. Kobiet, które widzą, czują i pojmują świat podobnie tak jak Ty. Wierzymy w kobiecą solidarność – chcemy dzielić się z Tobą swoimi doświadczeniami i przemyśleniami, ponieważ wierzymy, że  ułatwią Ci one podjąć ważne decyzje. Zapraszamy Cię do świata, który tylko Kobieta Zrozumie!

Kobieta Zrozumie to portal skupiający się na tematyce lifestyle: zdrowiu, urodzie, zakupach, macierzyństwie, domu, rozrywce i psychologii. Bardzo dużo miejsca poświęcamy tutaj testom i recenzjom kosmetyków oraz poradom dotyczącym zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Na portalu znajdziesz też informacje na temat atrakcyjnych promocji w sklepach, ciekawych pozycji książkowych czy przydatnych i typowo kobiecych gadżetów.

TYLKO KOBIETA NAJLEPIEJ ZROZUMIE DRUGĄ KOBIETĘ. JEJ CODZIENNE TROSKI I RADOŚCI, MAŁE SUKCESY I ŻYCIOWE PORAŻKI.

 

Evelyn

Kobieta 30+, (nie)idealna żona i “matka” Mini-Bulteriera. Z zawodu socjolog-kulturoznawca, z potrzeby serca blogerka-copywriterka 🙂 Miłośniczka wycieczek rowerowych, oszczędnych zakupów, pięknych fotografii, francuskiego kina, dobrego wina i wszystkiego, co włoskie. Ze względu na ogromne zamiłowanie do testowania nowych kosmetyków i gadżetów, na blogu zajmuję się przede wszystkim tematyką urody i szeroko pojętego lifestyle’u. Coraz bardziej zaczyna mnie jednak fascynować również zdrowy styl życia.

Lidka

Hmm.. no cóż już 26 lat za mną – prywatnie spełniona żona i mama najwspanialszego szpica miniaturowego na świecie. Zawodowo marketingowiec. Uwielbiam jeździć samochodem i uważam, że jestem świetnym kierowcą 🙂 poza tym lubię kupować  torebki i buty – ale nie mam ich dużo, bo szybko mi się nudzą, a że lubię porządek to równie szybko je oddaję. Niestety wydaję dużo pieniędzy na rzeczy niepotrzebne, którymi najczęściej obdarowuję siostry. Powoli zakochuję się w Hiszpanii, mam plan za kilkanaście lat tam zamieszkać.

Patrycja

Żyć pełnią życia. Być tu i teraz. Kochać. Śmiać się. Szaleć. Uczyć się. Doświadczać. To moje drogowskazy, które pomagają mi ustawiać ster, gdy tylko odrobinę zboczę z wyznaczonej drogi. Moją pasją jest dźwiganie ciężarów, które idzie w parze ze zdrowym odżywianiem. Jestem też zafascynowana psychologią człowieka. Na portalu Kobieta Zrozumie piszę dla Ciebie głównie o zdrowiu, psychologii i kosmetykach.