Remington w ofercie nowości na jesień i zimę 2019/20 bierze pod uwagę nie tylko obowiązujące w sezonie trendy, ale dostrzega również kwestię ergonomii. Suszarka Curl&Straight Confidence z wyprofilowaną na szczotkę do modelowania włosów nakładką, prostownica Sleek&Curl pozwalająca na prostowanie bądź pofalowanie włosów jednym ruchem, czy wielofunkcyjne groomery z serii PG do całego, męskiego ciała, to tylko namiastka tego, co znajdziemy w portfolio marki na nadchodzący sezon. 

#dlaniej

Po absolutnym sukcesie prostownico-lokówki Curl & Straight Confidence, do rodziny produktów dołącza jej młodsza siostra – suszarka z wyprofilowaną nakładką idealnie współgrającą ze szczotką do modelowania włosów dołączoną do zestawu.  Dzięki tej kombinacji uzyskanie najmodniejszego w tym sezonie efektu PUSH UP, czyli włosów uniesionych mocno od nasady, uda się zrobić szybko i bez wysiłku. Z kolei dla tych z nas, które lubią zmiany, Remington przygotował prostownicę Sleek & Curl, dzięki której jednego dnia możemy mieć idealnie gładkie, a drugiego pięknie pofalowane włosy.  Prostownicę wyróżnia przede wszystkim specjalistyczny zakrzywiony design płytek przystosowanych i do kręcenia, i prostowania. 

#dlaniego

Perfekcyjny zarost i fryzura stały się niewątpliwie ważną częścią męskiej pielęgnacji. Niestety wszystkie te zabiegi zabierają panom wiele czasu. Marka Remington postanowiła wyjść naprzeciw męskim oczekiwaniom i stworzyła coś wyjątkowego. Trio multigroomerów  z serii Graphite zapewnia rozwiązanie „wszystko w jednym”, które pozwala na wygodną, precyzyjną stylizację od stóp do głów. Fenomenem  tej serii są samoostrzące się ostrza Comfort Tip, aż do 9 wymiennych końcówek, a także innowacyjny design oraz wodoodporność.

Dla sympatyków golarek, marka Remington przygotowała również kilka nowości. Seria Style, która w zeszłym sezonie wzbogaciła ofertę marki o 3 modele golarek foliowych i tym razem przywitała w swoich szeregach kolejne nowości. Nowe golarki rotacyjne posiadają elastyczną głowicę wzbogaconą antybakteryjną otoczką, ergonomiczny uchwyt, stylizator do 3- dniowego zarostu oraz trymer z ostrzami ComfortTrim. W zależności od modelu możemy cieszyć się bezprzewodową pracą urządzenia aż do 50 minut, a wodoodporna budowa dwóch najmocniejszych modeli sprawia, że z golarek możemy korzystać również pod prysznicem.

Dla entuzjastów samodzielnego strzyżenia, marka Remington również przygotowała niespodziankę. Dzięki stylowej, eleganckiej maszynce do włosów Stylist Hair Clipper Classic Edition z 8 nakładkami grzebieniowymi i samoostrzącymi się ostrzami ze stali nierdzewnej, będziesz mógł wyrazić swój niepowtarzalny i wyjątkowy styl, o jakim zawsze marzyłeś, a design urządzenia sprawi, że poczujesz się jak w profesjonalnym fotelu barberskim. Dodatkowo, zasilanie sieciowo-bezprzewodowe zapewni nieprzerwaną pracę urządzenia, bez obaw o utratę mocy podczas stylizacji. 

#ManchesterUnited

Marka przygotowała niespodzianki również dla fanów piłki nożnej, a szczególnie dla koneserów angielskiej Premier League i sympatyków jednej z tamtejszych drużyn. Na początku roku firma Remington została bowiem oficjalnym partnerem klubu sportowego Manchester United, a kontrakt został podpisany na najbliższe 5 lat. Owocem współpracy jest ekskluzywna, limitowana gama produktów do pielęgnacji i stylizacji dla Panów oraz Pań, sygnowana legendarnym herbem angielskiego klubu. Limitowana edycja urządzeń z całą pewnością będzie idealnym prezentem dla zagorzałego fana lub fanki, a słynna „suszarka Fergusona” zyskała teraz zupełnie nowe znaczenie.

Nowości Remington dają możliwość wyrażania siebie. Producenci doskonale zdają sobie sprawę z tego, że współczesne kobiety i mężczyźni żyją w biegu, cenią prostotę, użyteczność, jakość i design. Marka zadbała o każdy detal produktów, aby codzienna pielęgnacja umiliła melancholijne, jesienno- zimowe poranki. 

Wszystkie nowości znajdują się na https://pl.remington-europe.com 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ