Vinergetic C+  nowa linia, która przywraca energię i blask każdej zmęczonej skórze. Nadaje się nawet do skóry wrażliwej.

Witamina C to składnik numer 1, który jest najbardziej poszukiwany w produktach do pielęgnacji skóry w 2020 r. (1). Jednak zwykła witamina C (znana jako kwas L-askorbinowy) w kontakcie z tlenem, ciepłem, pH i światłem szybko traci swoje właściwości.

Laboratorium Naturalnych Składów Caudalie postanowiło zatem ustabilizować ją czterokrotnie, żeby ją chronić i zapewnić jej trwałość. Tak powstała witamina C+.

Nie traci ona swoich właściwości z upływem czasu i gwarantuje działanie przeciw zmęczeniu skóry. Jest również biodostępna i łatwo wnika w skórę, wyzwalając całą swoją moc.

Niechętnie wstajesz z łóżka, a potem czeka Cię ciężki dzień… Stres i zmęczenie odbijają się na twarzy. Nowa linia Vinergetic C+ pasuje do każdego rytmu życia. To zastrzyk witaminy C dobry zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

NOWOŚĆ

Vinergetic C+ Energizujący krem z witaminą C

Rozjaśnia i nawilżają skórę oraz chroni ją przed zanieczyszczeniam.

Główne składniki:

v  Witamina C+: poprawia blask

v  Polifenole z pestek winogron: są 100% przeciwutleniające

v  Kwas hialuronowy: głęboko nawilża i wygładza pierwsze zmarszczki

Krem należy stosować rano i wieczorem na twarz i szyję samodzielnie lub po nałożeniu serum.

Cena: 144,5 PLN (40ml)

Kosmetyki Caudalie nie zawierają substancji zapachowych i PEG. Nie działają fotouczulająco. Zostały przebadane dermatologicznie.

 

(1) pressat.co.uk “Vitamin C tops the list of the most searched for skincare ingredients” August 2020. (2) Z wyjątkiem Olejku Nocnego Détox, któryzawiera olejki eteryczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ