Jesień i zima to zdecydowanie niekorzystny okres dla naszych włosów. W tym czasie stają się one osłabione i narażone na uszkodzenia oraz wypadanie. W większości przypadków sytuacja odwróci się wiosną i włosy znów będą pełne witalności. Warto jednak dodatkowo o nie zadbać, by pobudzić je do wzrostu i wzmocnić, a tym samym sprawić, że szybciej wrócą do dobrej kondycji.

Szybszy porost włosów – domowe sposoby babci Agafii

Olej rycynowy, płukanka piwna, maseczka z jajek – to popularne, domowe sposoby na szybszy porost włosów, a także ogólną poprawę kondycji niesfornych kosmyków. To właśnie z tych sposobów kilkadziesiąt lat temu korzystały nasze babcie, kiedy w sklepach nie było jeszcze dostępnych tylu kosmetyków.

Do tej listy należy jeszcze dodać drożdże, które posiadają zbawienny wpływ na włosy. Dziś możesz je nawet przyjmować w tabletkach, by po kilku miesiącach poszczycić się bujną czupryną. My jednak zdecydowanie stawiamy na inny produkt, a mianowicie maskę drożdżową babci Agafii, cieszącą się ogromną popularnością wśród kobiet.

“Twoje włosy będą rosnąć jak na drożdżach” – Maska drożdżowa babci Agafii opinie

Jaka jest nasza opinia na temat maski drożdżowej babci Agafii? Ten produkt naprawdę działa! Wystarczyły około 2 miesiące stosowania maski 1-2 razy w tygodniu, by w okolicy czoła i skroni pojawiło się mnóstwo odrastających włosków tzw. baby hair. Ponadto poprawiła się ogólna kondycja włosów, które stały się bardziej miękkie, wygładzone i wzmocnione.

Zauważyłyśmy też małe wady produktu, a w szczególności większą tendencję do przetłuszczania się włosów. Dlatego produkt może się nie sprawdzić u osób, które na co dzień zmagają się z tym problemem. Do listy wad dodałyśmy też specyficzny zapach maski drożdżowej, który może nie przypaść do gustu każdemu. 

Cena: od 7 do 12 zł (sprawdź)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ