Marki NEONAIL i NEO MAKE UP rozpoczęły pierwszą edycję projektu Talent Show – konkursu, w którym swoje kreatywne prace stylizacji paznokci lub makijażu mogą przesyłać zarówno amatorki, jak i profesjonalistki.  W ten sposób NEONAIL i NEO MAKE UP dają swojej społeczności możliwość nie tylko wygrania atrakcyjnych naród, ale również długofalowej, kreatywnej współpracy z markami.

Talent Show to konkurs, w którym marki NEONAIL i NEO MAKE UP szukają kobiet pełnych pasji, twórczych i kreatywnych, które kochają kolory, stylizacje i makijaż. Zgłoszenia można wysyłać w 10 kategoriach Nail Art korzystając ze strony NEONAIL Talent Show – CompeteeOn, a także w 10 kategoriach Make Up NEO MAKE UP Talent Show – CompeteeOn. W każdej z kategorii wygrywają aż 3 osoby.

Do wygrania są vouchery do sklepu www.neonail.pl o wartości 2 000 zł, 1 000 zł, 500 zł, a także dyplom, statuetka, a także współpraca kreatywna z marką NEONAIL lub NEO MAKE UP.

Nail Talent Show:

  • 2 dywizje (Basic, Expert)
  • 5 kategorii w każdej dywizji
  • koszt wzięcia udziału w Mistrzostwach:

Basic: 99 – 199 PLN

Expert: 149 – 249 PLN

Make Up Talent Show:

  • 2 dywizje (Basic, Expert)
  • 5 kategorii konkursowych
  • koszt wzięcia udziału w mistrzostwach:

Basic: 149 – 199 PLN

Expert: 199 – 249 PLN

***

NEONAIL to jedna z wiodących międzynarodowych marek w kategorii stylizacji i pielęgnacji paznokci. Od 2006 roku konsekwentnie rozwija swoją działalność w Polsce i za granicą, odnosząc sukcesy na rynku kosmetycznym. Marka oferuje ponad 400 kolorów lakierów hybrydowych, klasycznych, z serii SIMPLE oraz akcesoria niezbędne do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Kolekcje lakierów NEONAIL są silnie osadzone w światowych trendach z dziedziny manicure. NÉO MAKE UP łaczy moc profesjonalnych produktów do makijażu z siłą naturalnych składników pielęgnacyjnych. Sięgając po kosmetyki z wegańskiej serii NÉO MAKE UP, kobiety mają pewność, że w ich składzie nie znajdą żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Produkty NÉO MAKE UP nie tylko profesjonalnie troszczą się o wygląd, ale także dzięki składnikom aktywnym zadbają o wszystko, czego potrzebuje skóra. NEONAIL i NEO MAKE UP należą do firmy Cosmo Group, która posiada w swoim portfolio również inne marki kosmetyczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ