JOICO rozpoczyna rok 2022 z wielkim hukiem! JOINATION to bezpłatny, wirtualny event dla fryzjerówjakiego jeszcze nie było i na który wszyscy są zaproszeni. Już 31 stycznia 2022 roku od godziny 10:30, będziesz mieć szansę, aby rozwinąć swoje fryzjerskie skrzydła, zainspirować się, poznać nowości, trendy i wiele więcej. Oprócz niezliczonych wskazówek i trików dotyczących włosów, biznesu i kanałów społecznościowych, dzięki JOICO poznasz niesamowitych ludzi z branży fryzjerskiej. Ucz się od najlepszych!

Platforma JOINATION pozwala na wirtualny spacer po budynku, aby rozmawiać z innymi uczestnikami, a nawet stworzyć swój osobisty awatar. Platforma daje Ci również swobodę słuchania różnych prelegentów w ciągu dnia lub interakcji z zaproszonymi artystami i członkami zespołu na bardziej osobistym poziomie podczas sesji „Table Talk – Poznaj, przywitaj się i połącz z artystami”.  Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Zaproszeni artyści, w tym Alberto Di Domenico, Bruno-Marc Giamattei, Paul Watts, Daniela Engström, Sevda Durukan i Gill Berry, zaprezentują innowacyjne produkty i techniki JOICO, w tym nowy kolor JOICO LumiShine LUMI10 Color, który pokrywa niechcianą siwiznę w mniej niż dziesięć minut. Po południu przyjedzie czas na stylizację – JOICO Style & Finish. Eksperci zademonstrują, jak odtworzyć różnorodne fryzury w salonie fryzjerskim „Od hollywoodzkiego glamu do plażowych fal – JOICO STYLE & FINISH w centrum uwagi”.

Zespół Artystyczny Marca Antoniego również zaprezentuje swoją wielokrotnie nagradzaną kolekcję podczas jednej z popołudniowych sesji.

Ekskluzywne sesje Table Talk będą okazją do nieformalnej i interaktywnej dyskusji z inspirującymi gośćmi. Udział w Table Talk pozwoli Ci zadać pytania, na które zawsze chciałeś poznać odpowiedzi i poznać gości w zabawnym, edukacyjnym i inspirującym środowisku.  Liczba miejsc jest ograniczona, więc zarejestruj się przed 31 stycznia, aby uniknąć rozczarowania. Biorąc udział w JOINATION, robisz więcej niż tylko uczestniczysz w niesamowitym wirtualnym wydarzeniu – inwestujesz w swoją przyszłość i swój biznes.

Zapoznaj się z harmonogramem zapisów poniżej i odwiedź stronę https://www.joico.eu/joination, aby zarejestrować się na pierwszy włosowy event w 2022 roku. Twój biznes będzie Ci za to wdzięczny! 

10.30 Wprowadzenie do JOINATION

10.45 Moc 10 minut! LUMI10 – Pokryj siwiznę i rozjaśnij włosy o 2 poziomy w 10 minut z Lumi10

11.30 Table Talks – Poznaj, przywitaj się i połącz z artystami

11.45 Rozwiń swoje media społecznościowe z SAGAHAUS

12.45 Table Talks – Poznaj, przywitaj się i połącz z artystami

13.30 NOWOŚCI JOICO

14.15 Table Talks – Poznaj, przywitaj i połącz się z artystami

14.30 Od hollywoodzkiego glamu do plażowych fal. JOICO STYLE & FINISH w centrum uwagi

15.15 Pokaz kolekcji Marc Antoni Art Team

16.15 Zamknięcie

O JOICO

JOICO od 1975 roku rewolucjonizuje branżę fryzjerską w dziedzinie zdrowych włosów. Wraz z najnowszymi innowacjami w dziedzinie pielęgnacji włosów tworzy piękne, zdrowe włosy, które podnoszą na duchu i wzbudzają zaufanie. “Joi” jest nie tylko w naszej nazwie, ale przewija się przez wszystko, co robimy i każdy produkt, który tworzymy. Każdy z naszych zaawansowanych produktów został stworzony po to, aby pomóc przywrócić włosom ich najsilniejszy, najbardziej lśniący i najzdrowszy stan, nawet po jednym użyciu, a następnie po każdym kolejnym. Dzielenie się „radością ze zdrowych włosów” to coś więcej niż tylko obietnica, to gwarancja. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.joicopolska.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ