Szczoteczka do zębów to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia łazienki, który pomaga zadbać o odpowiednią pielęgnację jamy ustnej. Zdarzają się sytuacje, takie jak zabiegi stomatologiczne, w tym m.in. wybielanie zębów, kiedy warto sięgnąć po specjalistyczną szczoteczkę. 

Poniżej przedstawiamy trzy różne modele marki Elgydium, które pomogą w dbaniu o higienę jamy ustnej w szczególnych przypadkach. 

ELGYDIUM Anti-Plaque

Produkt dedykowany osobom borykającym się z problem płytki nazębnej, uporczywych osadów oraz próchnicy u dorosłych. Ma cieniutkie, zaokrąglone włosie, a jej włókna układają się w literę ”X”. To specjalistyczna technologia, dzięki której zwiększa się skuteczność czyszczenia, a zalegająca płytka nazębna jest eliminowana. 

ELGYDIUM Diffusion

Ten innowacyjny model został stworzony w oparciu o zaawansowaną technologię Anchor-Free Tufting, polegającą na mocowaniu włosia bez wykorzystania zaczepów. Rozwiązanie gwarantuje pełną swobodę ułożenia włosia oraz idealną krągłość, czyniąc szczoteczkę delikatną dla zębów i dziąseł. Jej fason dostosowano do jamy ustnej, dzięki czemu podczas czyszczenia możliwe jest precyzyjne, głębokie szczotkowanie nawet w trudno dostępnych miejscach. 

ELGYDIUM Whitening

Jest to szczoteczka, która pomaga w pielęgnacji zębów poddawanych zabiegowi wybielania. Szybko i skutecznie usuwa kłopotliwe przebarwienia. Model posiada włókna z mikro-gumkami, które zapewniają lepszy efekt wybielania, chroniąc przy tym szkliwo. 

Wszystkie zaprezentowane modele zostały wyposażone w nakładkę ochronną na główkę, która zapewnia optymalną higienę. Produkt dostępny w aptekach i gabinetach stomatologicznych. 

CENA SUGEROWANA:

Szczoteczka ELGYDIUM Anti-Plaque – 13 PLN

Szczoteczka ELGYDIUM Diffusion – 12 PLN

Szczoteczka  ELGYDIUM Whitening- 13 PLN

2 KOMENTARZE

  1. Szczoteczka powinna być dobrana do potrzeb, ale także do sytuacji. Ja teraz mam aparat ortodontyczny i muszę mieć specjalną szczoteczkę, która lepiej czyści zamki aparatu niż zwykła szczoteczka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ