Publico24 Newstand to wirtualny kiosk, który oferuje czytelnikom tysiące wydań magazynów i gazet. Podróże, sport, nowe technologie, biznes, opinie – czytelnik sam wybiera, o czym chce poczytać w danym momencie! A to wszystko w stałej i niezmiennej cenie. 

Aplikacja działa podobnie, jak dobrze wszystkim znany Spotify czy Netflix. Publico24 Newsstand to wirtualny kiosk, po zalogowaniu do którego użytkownik ma dostęp do aktualnych wydań magazynów, jak również tych archiwalnych. Dodatkowo, nie trzeba płacić za każdy tytuł oddzielnie, ponieważ opłata za subskrypcję obejmuję wszystkie tytuły dostępne w kiosku e.publico24.pl.

Czasopisma są pogrupowane w kilku kategoriach: Sport i Hobby, Wydarzenia i Opinie, Lifestyle, Dom i wnętrza, Technologie, Biznes oraz Prasa lokalna. Z pośród których czytelnik ma do wyboru ponad 80 tytułów, m.in. Men’s Health, Elle, Newsweek, Tygodnik Sportowy, Traveler, Women’s Health, Auto Motor i Sport, Runner’s, Glamour czy Gala.

Publico24 Newsstand można ściągnąć z App Store i Google Play na swoje urządzenie, a później oddać się przyjemności czytania. Magazyny są oferowane w dwóch formatach: HTML i PDF, przez co dostosowują się do używanego urządzenia. Co więcej, można pobrać ulubione tytuły, a później czytać je w dowolnym miejscu, bez konieczności łączenia się z Internetem.  

Podając kod kobietazrozumie podczas rejestracji otrzymasz 7 dni bezpłatnych testów aplikacji. Ale to nie wszystko, jeżeli podepniesz pod nią kartę, okres darmowego korzystania wydłuży się o kolejne 30 dni, co razem daje aż 37 dni darmowego korzystania! Po tym czasie możecie bez żadnych konsekwencji zrezygnować z usługi lub przejść na płatny plan. Wówczas, począwszy od następnego miesiąca, będziecie obciążani kwotą 19,90 zł, a płatność będzie odbywała się automatycznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ