Nam kobietom bardzo często wydaje się, że jesteśmy nie tylko płcią piękną, ale też po prostu idealną – zawsze mamy rację, jesteśmy rozważne, wyrozumiałe i wrażliwe. Okazuje się jednak, że według panów mamy też swoje wady, które sprawiają, że momentami jesteśmy nie do zniesienia. Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? Oto kilka kobiecych cech, których mężczyznom ciężko jest zaakceptować.

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? Emocjonalność

Z jednej strony mężczyźni doceniają naszą wrażliwą naturę, z drugiej zarzucają nam nadmierne okazywanie emocji i zmuszanie ich do mówienia o swoich uczuciach. Mężczyznom ciężko jest zrozumieć targającą nami co chwilę burzę hormonów, która powoduje płynne przechodzenie od euforii do płaczu, a także to, że uwielbiamy słuchać i rozmawiać o uczuciach! Ważna jest dla nas wiedza nie tylko na temat tego, jak bardzo kochają nas teraz, ale też co czuli wtedy, gdy pierwszy raz nas zobaczyli.

Czego facet nie lubi w kobiecie? “Domyśl się” i “Nic”

Bardziej niż zwykłego obrażania się i ciągłych fochów, faceci nie znoszą w kobietach wymuszania na nich “domyślania się”, o co właściwie się obraziłyśmy 🙂 Jeśli Twój facet pyta “co się stało?”, a Ty odpowiadasz “nic”, nie dziw się, że nie zabiega o to, by rozwiązać Twój problem. Dostał właśnie jasny komunikat, że wszystko między Wami jest w porządku!

Jakich kobiet nie lubią mężczyźni? Zbyt umalowanych!

Mężczyźni nie lubią zbyt umalowanych i wulgarnie ubranych kobiet. Nawet jeśli na ulicy oglądają się za tymi w pełnym makijażu i krótkich spódniczkach, to bardziej z ciekawości niż ze względu na swoje upodobania. Oczywiście, każdy mężczyzna jest inny, ale większość otwarcie przyznaje, że u kobiet ceni sobie skromność i równie skromny makijaż, który nie zakrywa, lecz podkreśla ich naturalną urodę.

Czego nie lubią faceci? Natarczywość i zazdrość

Trzeba to przyznać, że w porównaniu z mężczyznami jesteśmy o wiele bardziej zazdrosne i natarczywe w stosunku do swoich partnerów. Podobno szczególną zazdrość przejawiamy o ich “eks”, ale lubimy też czepiać się o to, że więcej czasu i uwagi poświęcają swoim kolegom/koleżankom niż nam. Mężczyźni nie cierpią też, gdy ograniczamy ich przestrzeń i wolność poprzez stałe kontrole i wymuszanie na nich codziennych spotkań. To jedna z częstszych przyczyn, dla których związki rozpadają się jeszcze w początkowej fazie rozwoju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ