Rozmawiałyśmy z wieloma różnymi Kobietami. Powiedziały nam o pomysłach na prezent na Dzień Kobiet i sposobach na spędzenie tego dnia. Zgromadziłyśmy wszystko w całość i tak powstał mini poradnik z  pomysłami na prezent i spędzenie Dnia Kobiet, z którego Ona będzie zadowolona, a o to przecież w tym wszystkim chodzi 😉

#1 Dzień Niespodzianka

Jak zazwyczaj spędzamy drobne święta i małe uroczystości? “Wszystkiego najlepszego, dużo tego i tamtego, masz buziaczka, o chodź jeszcze się przytulimy”. Chwila rozmowy i już zajmujemy się bieżączką dnia codziennego. Przełam ten schemat. Zorganizuj wyjątkowy dzień lub popołudnie tylko dla Was. Zabierz ją na spacer, podaruj ulubione czekoladki i kwiaty, odwiedźcie jej ulubioną kawiarnię i pokaż jej kawałek natury, którego jeszcze nie widziała. Tylko tyle i aż tyle.

#2 Kwiaty i wiersz

Kwiaty nie są oklepane. Kobiety lubią je otrzymywać i nigdy się to nie znudzi, ale podarowanie bukietu kwiatów można urozmaicić i z tego gestu zrobić coś wyjątkowego. Do kwiatów dołącz krótki wiersz – nie bilecik z jednym zdaniem, ale właśnie wiersz. Wiele Kobiet zdradziło Nam, że otrzymało kawałek poezji przy innych okazjach i że wywarło to na nich ogromne wrażenie. Prawda jest taka, że Kobiety wiedzą, że Mężczyźni mają inny sposób wyrażania emocji i odmienny ich wachlarz niż Kobiety. Właśnie dlatego napisanie takiego wiersza będzie czymś oryginalnym, wyjątkowym, a Twoja Kobieta na pewno na długo to zapamięta. Co napisać w takim wierszu? Myślimy, że będziesz wiedział co w niej kochasz, za co jej dziękujesz i jak bardzo ją uwielbiasz. Kartka, długopis i do dzieła 🙂

#3 Książka i personalizowana zakładka

Twoja Kobieta jest molem książkowym i po kolejną książkę do czytania sięga, zanim się spostrzeżesz? Dobrym pomysłem będzie podarowanie jej książki, ale aby upominek ten był bardziej oryginalny – dołącz do niego zakładkę. Możesz zrobić ją sam, wypisując na niej określenia i zdrobnienia, jakimi nazywasz swoją Kobietę lub wydrukować zakładkę złożoną z Waszych zdjęć. Taki upominek będzie miłym przypominaczem chwil podczas każdego sięgnięcia po książkę.

#4 Karnet do SPA i chwila tylko dla niej

Kobiety są  bardzo zabiegane, a to sprawia, że wszelki odpoczynek i niestety zadbanie o siebie, stale odkładają na później, na potem. Z tym, że “potem” nadchodzi bardzo rzadko i w związku z tym fryzjer, kosmetyczka i inne przyjemności są stale odkładane. Spraw jej tę przyjemność i podaruj karnet na wieczór pełen relaksu. Na pewno będzie zadowolona, nic tak nie odpręża jak relaksujący masaż, idealny manicure czy odświeżona fryzura.

#5 Kolacja we dwoje

Powiedz jej, aby zarezerwowała sobie wieczór konkretnego dnia. Niech nic wtedy nie planuje. Zabierz ją na kolację do waszej ulubionej restauracji. Oczywiście nie mów jej tego wcześniej, niech to będzie niespodzianką. Poświęć ten wieczór tylko jej. Pozwól jej się wygadać, powiedzieć wszystko co ma w głowie, spraw by poczuła się jeszcze bardziej wyjątkowo i kobieco. Myślisz, że taka kolacja to coś oklepanego? Nie prawda! Przyjrzyj się ostatnim tygodniom, miesiącom – jak często gdzieś razem wychodziliście? Niestety bardzo rzadko w tym zabieganym świecie znajdujemy czas na wspólne chwile, także sam widzisz 🙂

#6 Podaruj jej…

Mówi się, że dwie rzeczy, które najbardziej cieszą kobietę to promocje i “Kocham Cię” wypowiedziane z Jego ust 🙂 To, że ją Kochasz – na pewno jej powtarzasz. A jeśli chodzi o promocje, ugryź to z nieco innej strony. Zabierz ją do ulubionej galerii czy też sklepu jej ukochanej marki. Pozwól wybrać jej to, co jej się spodoba. Zapewniamy – na pewno będzie zadowolona.

#7 Przygotuj kolację. Sam. W domu

Zabranie jej na kolację, gdy o tym nie wie to ciekawy pomysł, ale jeszcze lepsze może okazać się, gdy sam przygotujesz taką kolację. Nawet nie wiesz, jak będzie zadowolona, gdy wróci z pracy i zobaczy pięknie udekorowany stół z ulatniającymi się zapachami jej ulubionego dania. Stereotypy mówią, że to Panie przeważnie gotują dla swoich Mężczyzn. Dzień Kobiet to idealny dzień na przełamanie tego stereotypu.

#8 Bielizna erotyczna, bielizna nocna, po prostu bielizna

Piękna i seksowna bielizna sprawia, że Kobieta czuje się pewniej. Podaruj jej piękny komplet bielizny lub subtelną koszulę nocną, aby właśnie tak się poczuła.

Daj znać, który z tych pomysłów najbardziej przypadł Ci do gustu?

Patrycja G.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ